Burger Mama – recenzja

Burger Mama - burger

Dziś przetestowaliśmy Burger Mama na Ursynowie (Dembowskiego 8a) – było nieźle, choć nienadzwyczajnie – z wynikiem 3,5 plasuje się lekko powyżej średniej.

Przyjemny, swojski klimat osiedlowej burgerowni pośrodku ursynowskich bloków, bardzo dobry coleslaw z chrzanem (dla mnie to nowość), niestety bardzo słabe, ociekające tłuszczem frytki. No a burger? Wybrałem „Koziburger” – bułka niezła i chrupiąca, mięso za bardzo wysmażone, ale niezłe, dodatki ubogie – roszponka, karmelizowana cebulka i kozi ser, ale sera za to obficie, sos tylko z cebulki, ale niezły. Ogólnie może być, ale niczym się nie wyróżnia, więc raczej nie wrócę.

Burger Mama - lokal

2 Komentarzy

  1. Piotrek

    Właśnie, siedzę we wspomnianej burgerowni i zajadam ze znajomą kanapki, ja skosztowalem MAMA BURGER kolezanka CHEESE BECON i moj przynajmniej był bardzo smaczny fajne połączenie sosu i mięsa z czerwoną cebulką. Mięso przysmarzone ale jakims cudem lekko czerwone. Koleżanka też ze smakiem konsumuje. Więc może warto sprawdzić, bo chyba zasługują na 2 szansę

    1. Rafał (Post autora)

      Cześć Piotrek, dzięki za informację! Na Ursynowie jest kolejka do sprawdzenia, ale postaram się wrócić po odwiedzeniu pozostałych miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *