O blogu

Rafał jedzący burgera podczas 2. Burgerowych Mistrzostw

Cześć! Witaj na moim burgerowym blogu. Mam na imię Rafał i lubię burgery :) A równie mocno co burgery, lubię się dzielić wrażeniami. W związku z tym, pewnego dnia postanowiłem zacząć dzielić się wrażeniami na temat zjedzonych burgerów.

Dlaczego prowadzę ranking?

Nie wiem co takiego sprawia, że połączenie odpowiednio wypieczonej, chrupiącej bułki, krwistego, soczystego mięsa oraz odpowiednio skomponowanych dodatków i sosów powoduje tak silną euforię kubków smakowych, że potrafię jechać na drugi koniec miasta, bo ktoś polecił mi tam dobrego burgera, ale wiem jak duży jest zawód, jeśli ten burger nie jest dobry. Dlatego pomagam Wam w trafianiu tylko do miejsc do których warto trafić i unikaniu tych, które należy omijać szerokim łukiem.

Jak powstaje ranking?

W każdym odwiedzanym miejscu zamawiam burgera, który najbardziej do mnie przemawia, a następnie, po spróbowaniu, oceniam i opisuję go w czterech obszarach – bułka, mięso, dodatki i  sosy. Następnie ocena danej burgerowni trafia do jednego z rankingów – rankingu burgerowni albo rankingu restauracji, które również serwują burgery – oba rankingi znajdziecie w odpowiednich zakładkach. W oddzielnej zakładce znajdziecie też stronę z lokalami, które zamierzam przetestować. Jeśli chcielibyście żebym sprawdził knajpę spoza tej listy, napiszcie o tym w wiadomości albo komentarzu – jeśli będzie wyglądała interesująco, postaram się ją sprawdzić. Burgerownie które odwiedziłem, a które się zamknęły, są usuwane z rankingu, więc jeśli zobaczycie jakieś miejsce którego już nie ma, dajcie znać.

Zapraszam do lektury i do zobaczenia przy burgerze!

Rafał